Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

İstanbul'da bulunan hazır ofis hizmetleri

Anasayfa / Haber ve Duyurular / İstanbul'da bulunan hazır ofis hizmetleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

İstanbul'da bulunan hazır ofis hizmetleri

Ülkemizin tarım, turizm, sanayi, medya gibi birçok konuda önde gelen şehirlerinden olan İstanbul'da iş yapanlar için her geçen gün yeni kolaylıklar sağlanıyor. Bu kolaylıklardan birisi de şüphesiz hazır ofislerin yer alması. İstanbul'da bulunan ve iş yapmayı düşünenlere büyük kolaylıklar sağlayan hazır ofis hizmetleri...

Türkiye’de ofis açmayı düşünen yabancıların, yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin veya daha prestijli bir ofise geçmek isteyenlerin buna benzer süreçlerde kullanabileceği şekilde ofis hizmeti veren mekanlar mevcut. İş adamlarının farklı sebeplerle kullanmaya başladığı ‘hazır ofisler’ İstanbul’da birçok noktaya açılmaya başladı. 

Siz işinizi yaparken ofisinizle ilgili her konuyu arka planda sizin için çözen bir ekip olsa nasıl olurdu? Bu durum aslında bir süredir faaliyette olan sistemin en büyük avantajı. Hazır ofisler, profesyonel ekipleri sayesinde ofisiniz için ihtiyacınız olan kolaylığı sağlıyor. Ofisleri kullanma süreleri ya da alabileceğiniz hizmetler de ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Peki İstanbul’un en iyi hazır ofisleri hangileri? Gelin birlikte bakalım!

Kamara

İstanbul’un altı farklı yerine dağılmış hazır ofisleriyle oldukça geniş bir ağa sahip olan Kamara, tek bir şubeye üye olmuş müşterilerine diğer alternatifleri de kullanma şansı veriyor. Günlük ve haftalık olarak temizlenen hazır ofisler; projeksiyon, beyaz tahta ve flipchart içeren toplantı salonları ve profesyonel sekreterlik, kargo alımı, firmaya özel telefon ve resmi şirket adresi sağlama gibi hizmetler alınabilecek sanal ofis çeşitleri Kamara’nın müşterilerine sağladığı ayrıcalıklar arasında. Kamara’nın müşterisi olmak aynı zamanda geniş bir iş ağına dahil olmak demek. Örneğin firma, müşterileri olan mali müşavirlerle ortak çalışıp iki tarafın da faydalanabileceği karlı anlaşmalar yapabiliyor. Kamara’da sanal ofislerden aylık 89 TL’den, hazır ofislerden aylık 950 TL’den, paylaşımlı ofislerden aylık 290 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Toplantı salonlarıysa saatlik olarak 30 TL’ye kiralanabiliyor.

Servcorp

Kendilerini hazır ve sanal ofis tedarikçiliğine adadıklarını söyleyen Servcop, dünyanın birçok yerindeki alternatifleriyle hizmetlerini uluslararası platforma taşıyor. Çevre Dostu Ofisler Projesi’ni geliştiren firmada, web sitesi üzerinden satılan her sanal ofis için bir ağaç dikiliyor. Bu uygulamayla 20 binden fazla ağaç diktiklerini de belirtelim. Bunun yanında şirket alanında olduğu kadar çeşitli dernek ve kuruluşlara verdiği destekle de toplumsal sorumluluk anlamında öne çıkıyor. Servcorp İstanbul’da Nişantaşı ve Tekfen Tower olmak üzere iki bölgede hizmet veriyor. Ortak çalışma alanlarında ilk saat 86 TL, tam günse 150 TL. Günlük ofis kullanımlarıysa ilk saat 196 TL, sonraki her saat 96 TL ve tam gün kullanım 500 TL olarak belirleniyor. Sanal ofisler 30 gün ücretsiz denemenin ardından ayda 320 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Workinton

İstanbul’da dokuz, İzmir ve Ankara dahil olmak üzere Türkiye’de 12 şubesi bulunan Workinton, çalışmayı keyifli hale getiren hizmetleriyle profesyonel hayatını canlı tutmak isteyen herkese açık! Coworking, sanal ofis, hazır ofis ve toplantı odalarıyla farklı arayışlara cevap verdiği gibi üyeleriyle birçok etkinlik gerçekleştirerek hareketli bir sosyal hayat vadediyor. Çalışma alanı ve altyapı desteğinden hukuki ve finansal danışmanlığa, girişimcilere yatırım ağı sağlamaktan ürün ve iş geliştirme desteğine kadar birçok açıdan müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Sanal ofislerde ücretler 210 TL’den, hazır ofislerde ayda 1500 TL’den başlıyor.

Locus Office Pera

İstanbul’un en işlek merkezlerinden İstiklal Caddesi’nde yer alan Locus Office Pera, tek bir ücretle bütün ihtiyaçların karşılanabileceği bir ofis çözümü sunuyor. Şık tasarımı, ergonomik mobilyaları, sahip olduğu ileri teknoloji sistemleri ve güvenli internet bağlantısıyla Locus Office Pera, Türkiye’de ofis açmayı düşünen yabancıların, yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin, daha prestijli bir ofise geçmek isteyenlerin sadece bilgisayarını getirip çalışmaya başlayabileceği bir sisteme sahip. Ayrıca diğer ofislerdeki şirketlerle tanışıp iş ağını geliştirme imkanı da var. Hazır ofislerin kiraları ise 3000 TL’den başlıyor.

Kolektif House

Şişhane’deki tarihi Nejat Eczacıbaşı Binası’nda ve Levent’te olmak üzere iki farklı adreste bulunan Kolektif House, yatırımcıları, startup’ları, freelancerları, butik ve kurumsal şirketleri aynı çatı altında bir araya getiriyor. 7/24 ofis kullanımı, tüm gün kahve ve çay servisi, hızlı ve güvenilir internet erişimi, temizlik ve güvenlik gibi operasyonlarla birlikte mali müşavirlik, sekreterlik ve avukatlık gibi ekstra hizmetler de veriyor. Hayalinizdeki ofisi hiçbir masrafa girmeden elde etmek isterseniz 1000’in üzerinde üyesi bulunan Kolektif House’a biraz daha yakından bakabilirsiniz. Çünkü her pazartesi üyelerle yapılan kahvaltılardan çeşitli organizasyonlara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Birçok ünlü markanın da kullandığı sanat ve spor temalı kiralanabilen toplantı odaları ve Levent ve Şişhane’deki iki ayrı merkezi konumdaki binasıyla Kolektif House, çalışma dünyasının yeni nesil alternatiflerinden. Sabit masa kiralamak isteyenler için fiyatlar 750 TL’den başlıyor, özel ofisler aylık 2000 TL ve sanal ofisler de 190 TL fiyatlarıyla hizmet veriyor.

Plaza-Cubes

Plaza-Cubes ofisleri, Ankara ve İstanbul olmak üzere altı farklı merkezi lokasyonda hizmet veriyor. Şirket ayrıca hazır ofis sektöründe dünyanın en büyük ağı ABCN üyeliği sayesinde, 34 ülkede 800 farklı lokasyonda da ofis kullanım hizmetlerinden ücretsiz faydalanma şansı veriyor. Genel giderleri tek faturaya dahil ettiği paketler, müşterilerin tüm gizli masraflardan kurtulmasına da imkan veriyor. Şişhane’den Kağıthane ve İstanbul’da iş dünyasının merkezi olan Maslak’a kadar Avrupa yakasında geniş bir ağa sahip. Ayrıca Ataşehir ve Ümraniye gibi Anadolu yakasının önemli noktalarında da ofis hizmeti veriyor. Müşterilerinin iş konseptine göre, ofislerini tasarlamalarına da izin vermesiyle öne çıkıyor.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.