Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

İstanbul Günlük Kiralık Ofisler

Anasayfa / Yazılar / İstanbul Günlük Kiralık Ofisler
Sevdiklerinizle Paylaşın

İstanbul Günlük Kiralık Ofisler

Ülkenin iş olanağı bakımından en zengin kenti olan İstanbul günlük kiralık ofis olanaklarını da arttırmış durumda. Şehrin hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası, günlük kiralık ofisler nedeniyle iş hayatında büyük kolaylıklar sağlıyor. İstanbul ülkemizde ticaretin, teknolojinin, ithalatın, kentleşmenin ve birçok iş alanının merkezi haline gelmiş konumda.

Bu nedenle ulaşım ağının da gelişmiş olmasının etkisiyle farklı illerdeki iş sahipleri için günlük kiralık hazır ofisler büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunun dışında İstanbul'un hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası içinde yer alan günlük kiralık toplantı salonları da birçok büyük anlaşmaların imzalanmasına ön ayak oluyor. Aynı zamanda ortak paylaşımlı ofisler ve son yıllarda yaratıcılığın, dayanışmanın, verimli çalışmanın ve sosyal olmanın ortamı olan coworking alanlar da İstanbul günlük kiralık ofisleri tarafından sunulan imkanlar arasında yer alıyor.

Özellikle evde çalışan bireylerin yeterli ciddiyeti ve dikkati toplayamamasından dolayı bir ihtiyaç olarak doğan günlük kiralık ofisler ortak paylaşım alanları ve sunduğu imkanlarla yoğun talep görüyor. Ortak paylaşımlı ofislerde birbirinden farklı alanlarda çalışan insanlar aynı ortamlarda saatlik ücretler karşılığında sahibinden ofis kiralayabiliyor.

Bunun dışında günlük kiralık toplantı salonları da sunulan imkanlar dahilinde. İstanbul'da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bu noktada ülkemizdeki diğer illere göre ilerleme kat etmiş durumda. Günlük kiralık ofisler, coworking alanlar veya günlük kiralık toplantı salonları çalışanlara ortak paylaşımlı ofisler olarak kiralanıyor ve çalışanlara birçok ayrıcalık sunuluyor.

Hazır ofislerin sunduğu ayrıcalıklar

Tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofisler olarak hizmete sunulan hazır ofisler ise iş istihdamına özellikle hem Anadolu Yakası hem de Avrupa yakasında büyük katkılar sağlıyor. Hazır ofisler sayesinde Şehrin merkezindeki Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farketmeksizin lüks plaza olanaklarından faydalanıp, müşterilerinize prestijli bir imaj sunabilirsiniz. Bununla beraber hazır ofisler size sekreter, temizlik, güvenlik, kargo gibi ekstra ofis giderlerinizi düşürme imkanı da sunar. Günlük kiralık ofisler, ofis altyapısı, IT servisi, tam donanımlı mobilyalar sayesinde anında taşınabilir özelliktedir.

Çalışmada yeni trend: Coworking alanlar

Coworking alanları yaratıcılığın, dayanışmanın, verimli çalışmanın ve sosyal olmanın ortamı olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlar genel olarak sizden belli bir saat ücreti alıyorlar ve bu ücret dahilinde wi-fi, fotokopi gibi ofis ekipmanları, kahve, çay, kurabiye gibi atıştırmalık ikramlar, sekreter (opsiyonel) gibi hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Coworking alanların çoğu aşağı yukarı bu imkanları sunsa da Cubes&Crayons daha gerekli bir hizmeti daha sunuyor, o da çocuk bakımı. Şuanda kapalı olan Cubes & Crayons, temel olarak çalışması gereken ebeveynlere çalışma alanı, çocuklarına da bakım hizmeti veriyor.

İstanbul Anadolu Yakası Günlük Kiralık Ofisler

Hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı co-working alan çözümleriyle tam paket hizmet veren emlak şirketleri İstanbul Anadolu yakasında da çok rağbet görmeye başladı. Hızlı hareket etme imkânı arayan startup’lar ve büyük şirketler iş alanlarını ve çoğu toplu organizasyonlarını hazır ofisler üzerinden yürütmeyi tercih ediyor. Bu sektörün en önemli yerlerinden biri olan İstanbul’un Anadolu yakası da paylaşımlı co-working ofisler, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonları da önemli bir yer edinmiş durumda.

İstanbul Avrupa Yakası Günlük Kiralık Ofisler

Türkiye’nin iş yükünün yarıdan fazlasının merkezi konumunda olan İstanbul Avrupa Yakası yepyeni bir ofis konseptiyle verimini artırmaya başladı. Tüm dünyada çok fazla örneği olan co-working, paylaşımlı hazır ofis iştirakleri Avrupa yakasında da beğeniyle tercih ediliyor. Kalabalık ve masraflı iş organizasyonlarını düzenli ve az maliyetli hale getiren günlük kiralık hazır ofis çözümleri, iş dünyasının olmazsa olmazı konumuna yükseliyor.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI GÜNLÜK KİRALIK HAZIR OFİS İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

İSTANBUL AVRUPA YAKASI GÜNLÜK KİRALIK HAZIR OFİS İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.