Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Paylaşımlı ofis

Anasayfa / Yazılar / Paylaşımlı ofis
Sevdiklerinizle Paylaşın

Paylaşımlı ofis

Bu zamanda kadar size bir çok ofis çeşit ve hizmetinden bahsettik, işlerinizi daha kolay ve profesyonel şekilde tamamlayabileceğiniz diğer yöntemler sizin için uygun değilse yeni bir önerimiz daha var. Hem ofis maliyetlerinden kurtulup hem de daha uzun vadeli bir ofis kiralamak istiyorsanız paylaşımlı ofisler tam size göre.

Paylaşımlı ofis nedir?

Paylaşımlı ofis, aynı ofis çerçevesinde bir çok farklı şirketin işlerini sürdürmesidir. Bu ofis türü sayesinde sıfırdan ofis kurmak yerine, maliyetlerinizi ofis ortakları ile bölüşerek karşılamış olurlar. Eğer paylaşımlı ofis kullanıyorsanız; temizlik, ofis sekreteri gibi ekstra masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Bunun yanı sıra ofiste kullanacağınız malzemeler için fazladan maliyete katlanmamış olursunuz. Sıfırdan bir ofis kurmak için gerekli olan maliyetleri de göz önünde bulundurduğumuzda paylaşımlı ofis, sabit bir ofisi baştan kurmaktan oldukça karlıdır.

Paylaşımlı ofisin avantajları nelerdir?

  •          Daha az maliyetlidir,
  •          Sabit ve uzun vadeli ofis hizmetidir,
  •          Bilgisayar, klima, faks makinesi gibi gereçleri ücretsiz kullanabilirsiniz,
  •          Ofisin temizlik ve benzeri ihtiyaçlarını ücretsiz sağlamış olursunuz,
  •          Sıfırdan ofis kurulurken almanız gereken ekipmanlara ücretsiz sahip olabilirsiniz,
  •          Ortak çalışmalar yürüttüğünüz firmalar ile birlikte paylaşımlı ofis kullanarak iletişiminizi sıklaştırabilirsiniz.

Bu gibi bir çok avantajı paylaşımlı ofis kullanarak sağlayabilirsiniz.

Büyük şehirlerde ofis kiralama, satın alma gibi emlak masrafları oldukça fazladır. Bu maliyetler size fazla geliyor veya henüz küçük bir şirketseniz ve bu maliyetleri kaldıramayacaksanız en iyi alternatiflerden bir tanesi paylaşımlı ofistir. Diğer ofis kiralama hizmetleri de dahil olmak üzere tüm bu seçenekler sizin daha verimli ve profesyonel iş sürdürmenize yardımcı olur. Türkiye genelinde de yavaş yavaş yaygınlaşan bu sistemler ile istediğiniz yerde işinize en uygun ofis modelini bulabilirsiniz.

Kiralık ofis, toplantı salonu, coworking ve sanal ofis hakkındaki her türlü bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. İş hayatında ki herkesin bir gün mutlaka ihtiyacı olacak bu ofis çeşitlerinden size ve cebinize en uygun olanı seçmek için günlük kiralık ofis sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek için tekrar ziyaret etmeyi unutmayın. 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.