Loading...
X

Fors Plus / Mesaj Gönder


Mesaj gönderebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.


Giriş Yap
ya da Hesap Oluştur


Giriş Yap Hesap Oluştur

Fors Plus

İletişim HakkındaPortföy
Fors Plus

Fors Artı Yönetim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş sektöre yeni bir anlayış ve dinamizm kazandırmayı hedefleyerek 2010 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 5.yılına giren Fors, 500'ün üzerinde yerli ve yabancı firmaya başarıyla hizmet vermiş ve vermektedir.

Fors Plus, sunduğu hizmetlerle ticaretin ve girişimciliğin önünü açarken, kişi ve kuruluşların iş hayatına minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile entegre olmalarını da sağlamaktadır.

Fors Plus, katılımcılarına ofis kurma maliyet ve sorumluluklarını üstlenmeden dünya çapında ve uluslararası standartlarda ticaret yapabilme olanağı sunar.

Herhangi bir ürün veya hizmet sunan kişi veya kuruluşların satış şartlarını kolaylaştıracak müşteri temsilciliği birimi ile arayan veya ofisinize gelen müşterileriniz, karşılarında sürekli bir muhatap bulur. Müşteri kaybı sorununu minimuma indirgersiniz.

Fors Plus ofislerinde siz ve müşterileriniz kendi iş yerinizde gibi karşılanır, hizmet ve bilgi alırsınız. ihtiyaca dönük bireysel ofisler, tam donanımlı toplantı salonları, sunumlar, eğitimler, beyin fırtınaları ve satışlarınız için tüm alt yapıyı hazır olarak bulursunuz.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.