Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Sanal ofis

Anasayfa / Yazılar / Sanal ofis
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sanal ofis

Çalışma saatleriniz diğer firma ve çalışanları gibi belli saat aralıkları ile değil ve çalışan ekibiniz de sizin gibi belli saatler aralığında çalışmasına gerek yoksa ofis kiralamak size göre yanlış bir tercih olabilir. Evinizden işlerinizi yürütebiliyorsanız, ofise ihtiyaç duymuyorsanız bu maliyete katlanmaktan vazgeçebilirsiniz. Tüm bu masraflardan kurtulmanın en kolay yolu sanal ofis kiralamaktır.

Sanal ofis nedir?

Sanal ofis, ofis ihtiyacı olmayan şirketler için hem prestijinden ödün vermeden hem de ofis maliyetlerine katlanmadan işlerini yürütebilmesini sağlayan bir hizmettir. Sabit ofis ihtiyacı bulunmayan tüm şirketler bu hizmetten faydalanabilir.

Sanal ofis hangi hizmetleri içerir?

  •          Sizin adınıza bir ofis yönetimi sağlar,
  •          Şirketiniz için sabit bir telefon ve adres bilgileri vermenize olanak tanır,
  •          Home ofis çalışanlar için profesyonel bir iş yeri hizmeti verir,
  •          Sizin adınıza tüm iletişim işlemlerinizi resmi olarak gerçekleştirir,
  •          Seçtiğiniz sanal ofis hizmetine göre toplantı zamanlarında size toplantı salonu desteği sağlar.

Tüm bu hizmetlerden sabit bir ofis masrafına katlanmadan faydalanabilirsiniz. Seçeceğiniz sanal ofis çeşidine göre farklı hizmetlerde de faydalanabilirsiniz. Freelancer olarak iş hayatını sürdüren firmalar için en iyi ofis çözümüdür.

İş hayatında ofis sahibi olmanın artıları oldukça fazladır. Ofisiniz için verebileceğiniz resmi bir adresin olması, e-postalarınıza sizin adınıza cevap verebilecek ve sabit bir telefonla iletişiminizi sizin adınıza sürdürmenizi sağlayacak bu hizmet, iş dünyasında sizi daha profesyonel gösterecek. Siz Freelancer iş hayatınızdan memnun olabilirsiniz, bu anlamda başarılı da olabilirsiniz fakat başka firmalarla anlaşmalarınızı sağlamak istediğinizde veya toplantılar yapmanız gerektiğinde onları evinize davet edemezsiniz. Bu iş dünyasında sizi bir adım geriye atabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı işlerinizi sürdürmek istediğiniz yerde devam ettirip, bir yandan da ofis ortamının profesyonelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Coworking, kiralık ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmetleri konusundaki bilgilere günlük kiralık ofis sayfasından ulaşabilirsiniz. İş hayatının vazgeçilmezi ofis hizmetleri hakkında merak ettiğiniz bütün bilgilere, firmaların iletişim adresleri ve genel bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İş hayatınızı daha konforlu ve profesyonel olarak yürütmek için bizi takip edin 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.